EN RU

» O firmie

Firma LNS Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zaopatrujące w potrzebne podzespoły najlepszych polskich producentów z branży chłodniczej. LNS charakteryzuje dynamika, otwartość na nowinki technologiczne oraz szybka realizacja zamówień. Obejmujemy swoim działaniem obszar całej Polski. Starannie przemyślane decyzje inwestycyjne, rzetelność i odpowiedzialność w wywiązywaniu się z przyjmowanych zobowiązań, pozwoliły firmie na uzyskanie stabilnej pozycji na rynku. Nasze doświadczenie zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedaży. Doskonale dostosowaliśmy się do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu dziś jesteśmy w stanie oferować najwyższej klasy produkty po atrakcyjnych cenach.

Przejdź do naszej oferty >> najwyższej jakości komponenty chłodnicze dla profesjonalistów.

Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania - przyjmujemy indywidualne zamówienia, omawiamy szczegóły i dostosowujemy ofertę, aby sprostać wymogom i najwyższym standardom. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta. W swojej ofercie posiadamy głównie sterowniki, elementy grzejne, ale także inne komponenty, które znajdują zastosowanie w branży chłodniczej. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją. Polityka firmy na najbliższe lata przewiduje dalszy rozwój w strategicznych obszarach działania, jeszcze większe umocnienie pozycji rynkowej oraz zapewnienie perfekcyjnej obsługi klientów. Stale współpracujemy z LAE Electronic, Sedes Group, Parker, Sporlan, HERL. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie hurtową. Zainteresowanych informujemy o najbliższych punktach sprzedaży.
 
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej oraz do podjęcia z nami współpracy.

► Przejdź do podstrony z cennikiem